📍 м.Запоріжжя, сел.Леваневського, вул.Стартова 1ж

Бетонні стовпчики


Універсальні стовпчики
Стовпчики для європаркану

Основна функція бетонних стовпчиків – бути опорою для різних будівельних конструкцій. Тому їхня міцність це запорука надійності всієї споруди. Для забезпечення найкращих характеристик ми застосовуємо армування стовпчиків прутком та використовуємо річковий пісок із щебенем дрібної фракції та заводським цементом. Для поглинання ударних навантажень застосовується пластифікатор. Головною перевагою стовпчиків з бетону перед аналогічними опорами із сталі або дерева - це довговічність через відсутність корозії

Категорію можна Бетонні стовпчики поділити на:

1. Універсальні стовпчики

Бетонний стовп заввишки 2.5м зазвичай використовують для посадки низькорослих кущів (малин, винограду, хмелю). Також можливе використання в побутових цілях, наприклад для встановлення легких або тимчасових огорож (з сітки-рабиці, профнастилу тощо)

2. Стовпчики для європаркану

Стовп для єврозабору є бетонною опорою квадратного перерізу (12см х 12см), всередині якого проходять 4 пояси армування спеціальним дротом. Має два пази для встановлення бетонних плит. Висота стовпа від 0,5 до 2,5м. Застосовується для монтажу огорожі. Основна перевага даного виду опор - це велика міцність на вигин, що є головною вимогою при монтажі огорож з великою масою або великою парусністю.