📍 м.Запоріжжя, сел.Леваневського, вул.Стартова 1ж

Тротуарна плитка


Садові доріжки
Плитка тротуарна сухопресована.
Тротуарный бордюр. Паребрик.

Універсальні садові доріжки, що не потребують досвіду укладання тротуарної плитки.

Категорію можна Тротуарна плитка поділити на:

1. Садові доріжки

Плитка травниця має наскрізні отвори, через які можлива посадка газонної трави. Важливим перевагою є відсутність калюж у дощ, екологічність та простота укладання. Даний тип плитки легко впишеться в будь-який ландшафт і надасть йому оригінальності.

2. Плитка тротуарна сухопресована.

Тротуарна плитка "Старе місто", "Цегла", "Ромб" є найпопулярнішими вібропресованими плитками в місті Запоріжжі та за його межами. Всі вони мають різну форму, що дає безкінечний політ фантазій наших замовників. Наші фахівці легко втілять або запропонують свій дизайнерський варіант укладання, що гарантовано впишеться у ваш затишний двір чи дачну ділянку. Великий досвід у виробництві – це гарантії довговічності пропонованої продукції нашою фірмою. Ми будуємо на віки!

3. Тротуарный бордюр. Паребрик.

Бордюр тротуарний є розмежування пішохідної зони та садової ділянки. Саме паребрик дозволяє завершити дизайнерське рішення та підкреслити його. Клієнти, які знають пряме призначення дорожніх бордюру і не тільки, обов'язково їх встановлюють у процесі укладання тротуарної плитки. Саме він сприяє напрямку дощової води у бік зливових стоків. Це попереджає накопичення її на поверхні пішохідної доріжки, забезпечуючи її тривалу експлуатацію.