всіх видів огорож
Заливка фундаментної стрічки
Установка бетонного паркану ділитися на бетонування стовпів та набір плит. Нестача точкового бетонування це і є точковим навантаженням. Тому якщо на периметрі забору, що встановлюється, є будь-яка просадка грунту, вона обов'язково призведе до того, що стовпи будуть відхилятися від належного рівня, при чому кожен стовп, незалежно від того, що стоїть поруч. Це може призвести до того, що плита випадає із паза стовпа. Щоб цього уникнути, потрібно залити під бетонний паркан фундаментну стрічку, торкаючись стрічкою основи нижньої плити. Коли ви виконаєте це, бетонний паркан розподілить своє навантаження на перимитр всього фундаменту, тим самим прибере точкове навантаження зі стовпа.
Додатково фундамент можна проармувати, тоді ви зможете зв'язати фундамент між прольотами і це дасть йому додаткову міцність. Наша бригада виконує заливку фундаменту після встановлення самого паркану, так як потрібно витримати точну відстань між стовпами і контролювати заливку що б залитий бетон стосувався основи плити.
Друге призначення фундаменту - це заливання його на нерівних ділянках, що дозволяє встановити паркан без сходів або террас. Фундамент у цьому випадку заповнює нерівності огорожі по відношенню до землі, що виникли при встановленні огорожі, так як бетонний паркан потрібно встановлювати строго горизонтально.
Бетонний паркан має стандартну висоту плити, вона становить 0,5м. Тому його висота в наборі становить 0,5м.,1,0м.,1,5м.,2м., і 2,5м включно. Трапляються випадки при встановленні паркану на рівній ділянці, коли замовник вимагає нестандартної висоти паркану, наприклад 1,7м. або 2,3 м., так ось у таких випадках ми теж використовуємо фундамент. Ми піднімаємо рівень паркану на задану висоту, а потім проливаємо зазор, що з'явився.